Informare termen de judecată 09.10.2013 in dosar 24665/3/2010

Share on linkedin
A VPN is an essential component of IT security, whether you’re just starting a business or are already up and running. Most business interactions and transactions happen online and VPN

Stimate Doamne,

Stimati Domni,

Va reamintim ca in data de 09.10.2013, la ora 9.00, la sala 131 a Tribunalului Bucuresti situat pe bd.Unirii (fostul magazin Junior) se va judeca cererea administratorilor judiciari de intrare in faliment a Euro Habitat.

Fata de obiectul cauzei, este cu atat mai importanta prezenta dvs la acest termen.

Va reamintim ca in martie 2013 o prima incercare de intrare in faliment a fost dejucata de catre cumparatori insa, desi argumentele in favoarea falimentului ridicate de catre administratori au fost respinse atunci de catre judecatorul sindic, acesta isi poate schimba opinia la acest termen, chiar daca argumentele au ramas aceleasi.

Asa cum am mai aratat, evitarea falimentului poate avea o influenta decisiva asupra sortii cererilor reclamantilor T1/T4 de obtinere a proprietatii contractate, libere de sarcini.

Cu consideratiune,

Mihai Neacsu

Avocat asociat coordonator
NEACSU & ASOCIATII
SOCIETATE CIVILA DE AVOCATI
Str. Turturelelor, nr.48, etaj 3,
Sector 3, 030882, Bucuresti, Romania
Tel: 021.313.44.41; 021.313.44.42
Fax: 021.326.44.48
Mobil: 0740.312.312
mihai.neacsu@neacsu.com
www.neacsu.com

Leave a Replay

About Me

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.